VW Golf 5 GTI -05

Shitet nga: golf 5 GTI 23 Nën 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet golf 5 GTI 2.0Fsi ne gjendje perfekte tapiceri lekur ngjyra bexh sendilet me me ngrohje +masazh shitet ose nderrohet me nje makin tjt te jet nafte dhe me kamio atumatike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim