VW Golf 5 2.0 dizel -04 Automat

Shitet nga: Saimiri 03 Dhj 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
Golf 5 i fund vitit 2004 , me te gjitha sherbimet e bera , 2.0 nafte , letra te prera deri shtator te 2015 . Kamera mbrapa dhe xhama te pasme te zi . Cmimi 6000 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim