VW Golf 5 1.9 tdi -04

Shitet nga: nardi 24 Nën 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina ka keto opsione: - Kambjo manuale - AIRBARG, SRS, ABS. ESP - Xhama elektrik, pasqyra elektrike. - Sensor shiu, Sensor dritash. Klima tronik - Tapiceri teper e paster. Makina ska asnje te gervishtur. - Makina ka 1 vit qe eshte futur ne shqiperi dhe gjat kesaj kohe ka ber vetem 6 mije kilometra. - Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove. Shitet per arsye mos perdorimi. Cmimi i padiskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim