VW Golf 5 1.9 tdi -04

Shitet nga: golf v 01 Dhj 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Golf 5 i vitit 2004...1.9 tdi ;goma te reja, vaj,filtra dhe ferota te sa po nderuara me liber servisi
krah anglez
+355697560500
+355682020302
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim