VW Golf 5 1.9 dizel -04

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 12 Sht 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Wolkswagwn golf 5 1.9 nafte 2004 me dogane 5500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim