VW Golf 5 1.9 TDI -04

Shitet nga: Nardi 02 Mar 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina ka keto opsione:
- Kambjo manuale
- AIRBARG, SRS, ABS. ESP
- Klima tronic
- Xhama elektrik, pasqyra elektrike.
- Sensor shiu, Sensor dritash.
- Tapiceri teper e paster. Makina ska asnje te gervishtur.
- Makina eshte futur ne shqiperi ne nentor te 2013 dhe gjat kesaj kohe ka ber shum pak kilometra.
- Siguracion, taksa, kualidim te gjitha te paguara deri ne dhjetor te 2016
- Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove.
- Makin Shum ekonomike
- Sapo jan ber te gjitha sherbimet. Vaj filtra ferrota te reja
- Shitet per arsye mos perdorimi.
- Jo nderrime
- Cmimi i padiskutueshem (duke par gjendjen e makines eshte okazion)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim