VW Golf 5 -05

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 03 Nën 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
volkswagen golf 5 2005 , manual , diezel , me klima . me letra te paguara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim