VW Golf 5 -04

Shitet nga: ERALDI 06 Jan 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET GOLF 5 FUNDI I 2004 MOTORR 1.6 BENZIN SHUME EKONOMIKE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE MAKINA SAPO KA ARDHUR NE SHQIPERI ME DOGANE TE PAGUAR PER ME SHUME INFORMACION NA KONTAKTONI NE NUMRAT E TELEFONIT 0686509930CMIMI 4500 EURO I DISKUTUSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim