VW Golf 5 -06

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 02 Dhj 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
volkswagen golf 5 2006, manual , diezel ,me letra te paguara ,klima,bordcomputer,fulloptions.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim