VW Golf 4 viti 02 Automatik-Tip Tronik Perfekt

Shitet nga: golf 13 Nën 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Tiranë
Makina esht ne gjendje perfekte..esht shum e rralle..
makina esht full opsion dhe ka
Kambio automatike tip tronik
Pilot automatik
Sendile me ngrohje
Klima automatike
Tapiceri ngjyre bezhe
Fenere me larje
Disqe alumini me 4 goma te reja
Makina e ka cdo gje origjinalen,,eshte me letra te paguara deri ne gusht 2015
Vaj filtra dhe xhenerike te ndruara..eshte gati per cdo lloj prove...
Bejm dhe ndrim me makine tjeter...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim