VW Golf 4 tdi -00

Shitet nga: albi 03 Qer 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
shes wv golf viti 2000 gri perl me dogane te paguar ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike vetem 2500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim