VW Golf 4 shitet 2300€

Shitet nga: dejvis 30 Sht 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
makina eshte ne gjendje super perfekte me taksa te paguara deri me mars 2016. eshte e modifikuar ne itali ka amortizator edhe susta me rregjistrim sportiv set , disqet origjinal 16 santa monica,parakolp origjinal golfi 4 r32,fenere origjinal te golf 4 r32, stopat e pasem led sedilje recaro marmit sport c&g, inpiant muzike & inpiant gazi landi renzo, makina eshte me liber si nga ka ardhur dhe ne shqiperi cdo sherbim ne kohen e duhur cmim i diskutueshem ska asnje lloj defekti dhe mund ta kontrolloni ku te doni per ata qe e njohin golfin dhe dine te vleresojne 2.3 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim