VW Golf 4 gas benxin 1.4 -99

Shitet nga: Klodi 25 Nën 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
Wolxvagen golf 4 gas benxin targa AA klima automat abs airbeg xhama te 4 elektrik.mbyllje me pulte.2 celca origjinal te vete.ne gjendje shume te mire motorr xhenerike llamarine perfekte.konsumi me gas eshte teper ekobomik 5 mi lek gas tirane durres dhe xhiro per tirane.me prove kete qe them.cdo gje qe ka makina ne funksion opsionet..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim