VW Golf 4 dizel -97

Shitet nga: Meriman VATA 28 Qer 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
GOLF 4 ne gjendje shume te mire , i ardhur nga gjermania dhe ka 7 muaj qe perdoret ne shqiperi . Dogane e paguar , me letra te rregullta deri ne tetor 2014 , nk ka asnje pjese te ndryshura qe kur ka ardhur nga gjermania ...
Per me shum informacione : 0685852525
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim