VW Golf 4 dizel -02

Shitet nga: Blerim 29 Nën 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Tiranë
Golf 4 full option. Kambio automatike tip tronic. Xhama te zinj origjinal te shenuar dhe ne leje te qarkullimit . Di e kuqe.tapiceri lekure.navigator.disqe 17 ,kseno
dokumenta te paguara deri ne shkurt 2015
Cmimi 3700 € i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim