VW Golf 4 dizel -02

Shitet nga: nesti 02 Nën 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Tiranë
Golf 4...1.9 nafte,,,,tdi(ty te kuqe),,,viti 2002 ,,ne gjendje shume te mire motorike dhe fizike.Disje alumini,,5 porta,,,,kamio automatike tip:tronik...(5 marshe)...xhama elektrik etj ....Per me shum info ne cel, 0685969112
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim