VW Golf 4 dizel -01

Shitet nga: klevi 05 Nën 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe fizike shitet per arsye mos perdorimi.
Makina eshte me 3 dyer ngjyr gri metalixato disqe alumin 17 eshte me 2 te kuqe DI me 6 marshe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim