VW Golf 4 dizel -00

Shitet nga: Jace 29 Gsh 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje perfekte xhenetike freksionin tamburo te reja,taksat dhe sig I kane mbaruar ne qeshor 2014 me targa aa 377
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim