VW Golf 4 diesel -01

Shitet nga: Eron 24 Qer 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Tiranë
Golf 4 tdi (di) te kuqe.shun ne gjendje si motorrike po ashtu dhe gjenerike.disqe 17.klima.6 marsha.xhama elektrik.te gjitha sherbimet e bera .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim