VW Golf 4 benzin -99

Shitet nga: igli 11 Nën 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
shitet GOLF 4 ngjyre gri sportive me disqe dhe goma sport BBS ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike me dokumenta te regullta shqiptare tr te reja mak ka ardh nga it nuk ka sa nje lloj gervishtje klima tronik pasqyra dhe xhama elektrik servis teper i regullt flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim