VW Golf 4 benzin -99

Shitet nga: flori 21 Gsh 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
ne gjendje shume te mire taksa dhe kolaudim te sapo prera deri ne gusht 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim