VW Golf 4 benzin -99

Shitet nga: JANI 29 Qer 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: BENZINE-GAS.....ME IMPIANT SEKUENCIAL..ME GARANCI
Ngjyra.....: GRI
Kamjo......: MANUAL
Ftohja.....: KLIMA


Shitet Volkswagen Golf 4 , viti 1999 , 2 celesa , 4 dyer , Kambio manuale , Klima , 4 airbag , 4 xhama elektrike , Ngjyre Gri , Goma 100 % te sapo blera te REJA , disqe alumini.
Makina eshte ne gjendje SHUME te mire motorrike dhe xhenerike.

Jeni te mirepritur per cdo prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim