VW Golf 4 benzin -99

Shitet nga: ylli 08 Qer 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Tiranë
vetem un e kam perdor klm 145mij motori 1.4 benzin .esht me letra te bera dhe siguracion deri ne qeshor 2015 .. cmimi 1900 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim