VW Golf 4 benzin -03

Shitet nga: toni 02 Qer 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: Blu metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
KM.........: 150.000

Shitet Golf 4 Hightline viti 2003 sportive , i sapo ardhur ne shqiperi. Motor 1.4 benzine kamio manuale, ngjyre blu metalizato,
climatronic ,me xhama elektrike, pasqyra te cromuara, timon sportiv tresh, fenere ksenon me lupa te shkurtrat dhe te gjatat. Me navigator + sistem impianti muzikore. Disqe + goma sportive " 17 ". Parakolpe sportive teper i vecante . Marmide sportive . Tapiceria shume e paster. Kilometra te vete origjinale 150.000 km.
Sherbime te kryera para se te hynte ne shqiperi. Gjendja motorike shume e mire si dhe teknike.
E sapo targuar dhe letra te paguara te gjitha. Pamja e makines vertet sportive........
Cmimi : 3300 i diskutueshem......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim