VW Golf 4 benzin -00 Mundesi marreveshje SHITET ..

Shitet nga: Abdullah Erdem 05 Krr 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
Makina nuk ka asnje problem,e pa demtuar,eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte e mirembajtur shume
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim