VW Golf 4 TDI -99

Shitet nga: Golf 4 25 Dhj 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Volkswagen GOLF 4
Shitet Volkswagen GOLF 4
Motorr 1.9 TDI Diesel.
Teper ekonomike.Konsum 5.6 L/100 Km.
Vitprodhim i gjashtemujori i dyte i vitit 1999.
Air bag.6 airbag,te gjitha funksionale.
Kambio manuale.
Klima tronik.
Xhama elektrik.(4 xhama elektrik + komandim dhe bllokim qendrror)
Fener xenon.
Cd Player
Mbyllje qendrore dhe antifurt.
Disqe alumini 15 ,origjinale te fabrikes.Te katerta gomat Jane te reja,te sapo nderruara.
Llamarine ne gjendje perfekte,ngjyre gri e erret.
Letra dhe siguracion te sapo paguara
Te gjitha sherbimet xhenerike dhe motorrike te kryera rregullisht.
Çmimi i pa diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim