VW Golf 4 2000 1.9 Nafte -00

Shitet nga: Eni 01 Tet 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Golf 4 viti 2000, 1.9 Nafte TDI (DI TE KUQE) ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, me dokumenta te rregullta.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim