VW Golf 4 1.9 tdi -01 shitet dhe nderrohet

Shitet nga: altin 27 Sht 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shes golf 4 tdi (di)te kuqe 1.9 nafte viti 2001 me targa te reja ngjyre gri me kater dyer ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike vaj e filtra te porsandrruara.me disqe alumini origjinale te golfit .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim