VW Golf 4 1.9 tdi -99

Shitet nga: billi 23 Nën 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Tiranë
Golf IV vititi shtator i 99....e sapo ardhur nuk ka as 1 muaj qe i esht ber dogana dhe me targa dhe letra te paguar deri ne nentor 2015.....me cdo sherbim te sapo ber..mund ta kontrolloni te firma e Volswagenit nqs deshironi...me goma te reja +disje sportiv ....esht goxha e lart.....shitet prr arsye ekonomike 3400 € pak i diskutusbem ju faleminderit...0682140051.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim