VW Golf 4 1,9 nafte -00

Shitet nga: lenci 15 Tet 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
golf 4 1.9 nafte d.i e kuqe,sport i bom ne itali,muzike me dvd,manual,tek dere,disje 17 te audit,me letra,vtm siguracioni i maro dhe 10 dite te kontrollohet ku te doni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim