VW Golf 4 1.9 dizel -99

Shitet nga: Golf 4 12 Maj 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje, e porsa servisuar, kam nderruar gjith setin e freksionit. Shume ekonomike. Xhamat dhe pasqyrat nk i ka elektrike. Mundesi nderrimi me audi a4 2001 e siper naft + diferenc
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim