VW Golf 4 1.9 diesel -99

Shitet nga: Gash 06 Nën 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet golf 4, ngjyre e kuqe, 1.9 nafte, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Makina ka kondicioner, mbyllje qendrore, 4 xhama elektrike, disqe alumini, 4 goma te reja dhe dokumenta te sapo bera. 2600 euro i diskutueshem 0697499990
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim