VW Golf 4 1.9 diesel -01

Shitet nga: visi 21 Maj 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
Golf 4 1.9 TD(I) e kuqe,makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike me dokumenta deri ne Maj 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim