VW Golf 4 1.9 Tdi -99

Shitet nga: Sako Saraci 10 Dhj 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
Golf 4 Tdi, xhama dhe pasqyra elektrike, baxho, disqe sportive 17 , goma te reja, klima, sendilje me ngrohje, mbyllje centrale, ne gjendje shum te mir motrike dhe xhenerike
3300 E idiskutushem makinaesht e gatshme per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim