VW Golf 4 1.9 TDI -99

Shitet nga: Sako Saraci 15 Dhj 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Golf 4 1.9 TDI , me klima SENDILJE ME NGROHJE. STOPA MODEL 5 SSHI xhama elektrik, baxho ,disqe 17, me targa taksa te paguara deri gusht 2015, ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim