VW Golf 4 1.9 TDI -99

Shitet nga: golf 4 23 Jan 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
golf 4.naft, 1.9 tdi(i e kuqe).ngjyr blu metalixato,kamjo manuale,abs,airbag,air condition,pasqyra elektrike,xhama elektrik,mbeshtetese krahu,kasetofon me cd dhe bluetooth,disqe alumini. taksa dhe siguracion te sapo paguara. dhe te gjitha sherbimet e sapo bera, gomia,grushte,vaj filtra, amortizator te rinj, preferohet te ndrrohet me makin automatike. vetem nderrohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim