VW Golf 4 1.9 TDI -98

Shitet nga: edi 14 Krr 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet golf 4 viti 99 motorr 1,9 nafte ngjyre jeshile kater porta me 250 mij km me tasa,kondicioner(nuk i punon)abs.,ka dhe ca gervishtje ,cmimi 3600 euro pa dogane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim