VW Golf 4 1.9 TDI -03

Shitet nga: erjon 05 Krr 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Tiranë
Golf 4.me dogane,1.9 TDI ....ku D dhe I e kuqe .156 kuaj fuqi. me 6 marshe manuale ,3 dyer ,impjant muzike 2000w ,TV ,4 ajer bage ,xhama elektrik ,klima tronik ,ASR , disqe alumini 16 ,xhama te zi ,sportiv , i sapo ardhur nga italia , ne gjendje teper te mire motorrike dhe xhenerike , te gjitha sherbimet e kryera ne itali ,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim