VW Golf 4 1.9 TDI -02

Shitet nga: Alfred 26 Sht 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet! Golf 4 1.9 TDI VITI 2002. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe fizike. Ka 170.000 km dhe ndodhet ne itali. Ka sherbime te bera. Faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim