VW Golf 4 1.9 TDI -00 me dogan te paguar

Shitet nga: golf 04 Qer 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Tiranë
GOLF 4 1.9 tdi (i e kuqe) me dogan te paguar, vitit fund i 99 l i 2000,full opsion xhama elektrik,kondicioner klima tronic,hapje me pult,i paster si nga brenda dhe nga jasht si ne fotot,,,,, 193 000 km oregjinale e gatshme per cfar do lloj prove,,,,,,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim