VW Golf 4 1.9 DI -00

Shitet nga: x 26 Sht 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
SHitet golf 4 ,1.9 "DI" e kuqe me 6 marsha !
Makina esht vecant me body kit sport.
Disqe sportive 17-she
Komplet xhama te zi origjinal perfshir dhe te parin ,te shenuara dhe ne leje .
Llapma xenon ,DVD, Kondicioner /klima
Esht sh ekonomike ,makina esht ne gjendje sh t mirmbajtur , dhe me dokumenta te rregullta deri ne gusht 2015.
Cmimi 3500 euro , pak i diskutushem !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim