VW Golf 4 1.6 Benzin -99

Shitet nga: Golf 18 Nën 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Tiranë
VOLKSWAGEN GOLF 4,VITI 99,1.6 BENZINE,NGJYRE GRI METALIZATO,4 PORTA,KONDICIONER,CD,AIR-BAG,XHAMA ELEKTRIK,ME TARGA DHE TAKSA TE PAGUARA DERI NE GUSHT 2015. CMIMI 2100 EURO I DISKUTUESHEM,MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE PUNE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim