VW Golf 4 1.4 benzin -99

Shitet nga: azem 11 Nën 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
VW Golf 4 1.4 benxin Viti Prodhimit 1999
2 Xhama elektrike 4 dyer .. Disqe alumini gomat e reja cd player gjendje shume te mire.. Letra te gjitha te paguara Targa AA . Te gjitha sherbimet e sapo bera -. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj . Flm.
2-celesa origjinal te Volkswagenit
Cmimi - 2500-euro CEL 00355688413257
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim