Albania | English |

VW Golf 4 -99

Shitet nga: shitje 07 Dhj 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet golfi me dokumenta te regullta te paguara Deri ne 15 nendor 2015 makina eshte ne gjendje shum te mire motorike gjithsshtu dhe xhenerike golfi eshte me kseno dhe shitet per arsye emigrimi te interesuarit te kont ne nr 066 31 71 333 cmimi i disku
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim