VW Golf 4 -02

Shitet nga: xxx 08 Tet 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte e sapoardhur nga Italia me dogane te paguar 1.9 nafteTDI manuale,kondicioner,gjendje perfekte xhenerike motorike dhe estetike si nga brenda dhe ma jashte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim