VW Golf 4 -01

Shitet nga: Harizi 10 Pri 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR   6 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Golf 4 Motorr V6 2.8 4MOTION Bezine Full Option (Nav,Xseno,Sedilje Lekur,Telefon,Baxha Xhami ,Te Gjitha Origjinale Te Fabrikes).Disqe Alumini 18" ,Goma Te Reja 18/225/40 , Susta Amortizator Sport. Ne Gjendje Shume Te Mire Xhenerike Dhe Motorrike
Cmimi i padiskutushem
Cel. : 0682095929
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim