VW Golf 4 -00

Shitet nga: Dritan 09 Nën 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Golf 4 TDi- I te kuqe,, Full Option , Ngjyre zi , me Kondicioner CLIMA TRONIC, me 5 dyer , 4 xhama elektrike , ABS dhe 4 Airbag, me 2 celsa, hapje dhe mbyllje me pult , me Drita te vecanta "EKSENA" me disqe dhe Goma origjinale, me cdo sherbim te kryer , Ka punuar shume pak ne Shqiperi !!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim