VW Golf 4 -99

Shitet nga: Doni 30 Nën 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet golf 4 me dokumenta te regollta te paguara deri ne 25 nendor 2015 makina eshte ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike drita kseno cmimi I diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim