VW Golf 3 dizel -97

Shitet nga: Arben 10 Krr 02:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Tiranë
Golfi esht naft , viti 97 automatik ne gjendje shum te mir motorike dhe mekanike te gjitha sherbimet e bera gjithashtu esht dhe me dokumenta te rregullta shitet per arsyje emigrimi beni

dokumentat mbarojn ne 12 korik ndersa siguracioni me 23 .04 .2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim