VW Golf 3 diesel -97

Shitet nga: dritan 22 Sht 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
shitet golf 3 I 97.me dogane te paguar. makina eshte me nafte 1.9 dhe me kondicioner. shitenovlvont1000 euro. tel 0696892338
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim